تبلیغات
وبلاگ - انتشار اطلاعات جدیدی درباره دستگاه های ویندوز RT توسط مایکروسافت
همه می دانیم که آن چه با نام پی سی های ویندوز آر تی خوانده می شوند، در واقع کامپیوتر شخصی یا پی سی نیستند. اما این را هم نباید فراموش کرد که ویندوز 8 هم یک نسخه عادی از محصولات مایکروسافت نیست. فارغ از این که شما ابزارهای مجهز به ویندوز آر تی را PC بنامید، این دستگاه ها در واقع هیچ شباهتی به کامپیوتر و لپ تاپ های امروزی تان ندارند. مایکروسافت دیروز در پست وبلاگ ویندوز 8 به ارائه برخی جزئیات جدید درباره این سری از محصولات خود پرداخت.

مهم ترین نکته مطلب این وبلاگ م تایید دل، لنوو و سامسونگ به عنوان شرکای تجاری این شرکت برای تولید پی سی های ویندوز آر تی با پردازنده ARM در سال ۲۰۱۲ است. در ادامه مطلب هم تبلت ۶۰۰ ویندوز آر تی ایسوس معرفی شده است. درباره نکات مهم مطرح شده توسط مایکروسافت در روز گذشته، می توان به این موارد اشاره کرد: 

 ویندوز آر تی فقط برای تبلت ها نیست:  نکته این جا است که بسیاری از ابزارها با کیبرد فیزیکی عرضه خواهند شد. مایک آنجلیو قائم مقام تیم اکوسیستم و برنامه ریزی مایکروسافت می گوید: «برخی از پی سی های ویندوز آر تی ما با کیبرد کامل و تاچ پد عرضه می شوند. در حالی که برخی دیگر از صفحه کلید های جداشدنی به صورت داک استفاد